Pranie dywanów

Ania od prania

Pranie dywanów

Pranie dywanów to proces wieloetapowy, który gwarantuje wykonanie naszych usług na najwyższym poziomie. Oddając to zadanie w ręce profesjonalistów, masz gwarancję nieporównywalnie lepszych efektów niż czyszczenie domowymi sposobami.
Ania od prania

Etapy prania dywanów

1

Konsultacje

Po skonsultowaniu z Klientem zakresu prac przystępujemy do kompletowania sprzętu oraz odpowiednich środków czystości, które dobieramy zawsze pod konkretny rodzaj zabrudzeń.

02

Odkurzanie

Do dogłębnego czyszczenia dywanu używamy specjalnego odkurzacza kolumnowego z elektroszczotką, która pozbywa się nierozpuszczalnych zabrudzeń takich jak sierść, piasek czy włosy.

03

Pre-wash

rozpuczamy zabrudzenia, na powierzchnie dywanu nanosimy presprey, który jest dostosowany do rodzaju włókna, a także rodzaju plam.

04

Pranie

pranie metodą ekstrakcyjną - jest to etap w którym zabrudzenia zostają wypłukiwane za pomocą odkurzacza piorącego (Santoemma Sarbina).

05

Suszenie

Jako nieliczni oferujemy kompleksową usługę prania dywanów, do której należy także wysuszenie powierzchni piorącej. Posiadamy osuszacze oraz dmuchawę do dywanów. Dzięki temu prane elementy można od razu użytkować.

06

Sprzątanie

Po wykonanej i odebranej usłudze sprzątamy nasz sprzęt i środki czystości, a krzesła, stoły i inne elementy wyposażenia biura ustawiamy na swoim miejscu. Klient nie musi martwić się o ponowne ustawienie mebli.

Zobacz efekt przed i po

Galeria zdjęć

Obszar wykonywania usług:

Świadczymy usługi na terenie miast takich jak Poznań i sąsiadujące gminy, Włocławek, Toruń, Płock, Bydgoszcz, Konin, Łódź.

Dojeżdżamy również do mniejszych miejscowości w obrębie koła zaznaczonego na mapie.

Copyright © 2023 Ania od prania. All rights reserved.

Ania Od Prania Anna Łaźniewska


NIP: 8882307206
ul. Papieżka 60A, 87-800 Włocławek 
+48 696 264 350
e-mail: kontakt@aniaodprania.pl